Při nákupu nad 2.000 Kč DOPRAVA ZDARMA!

O nás

Vítejte na e-shopu matky a dcery, které milují módu. Rády bychom vám představily kvalitní, originální a pohodlné oblečení, které jsme pro vás navrhly. Naším cílem je, abyste se v něm skvěle cítili a měli z něj radost, že jej nosíte.

Proč teď? V této době, která je pro mnohé dost složitá? Sama jako herečka a moderátorka to velmi pociťuji. Divadla se zavřela, akce se nekonají a vyhlídky na lepší časy jsou dost nejisté. Nejsem typ člověka, co by seděl doma a čekal na chvíli, kdy se vše vrátí do starých kolejí.

Vlastně koronavirus byl pro mě takový impuls. Konečně začít s tím, co jsem si již dlouho připravovala v mysli, ale díky pracovnímu nasazení jsem nebyla schopna realizovat. Navíc kdy jindy, než právě teď, podpořit poctivou českou výrobu a pomoct tak, dát lidem práci.

Navázaly jsme se Zuzankou spolupráci s moderním českým zakázkovým krejčovstvím, které šije pouze z kvalitních materiálů. Po vzájemné domluvě jsme se nejdříve domluvily na celé naší kolekci a následně připravily vzorky, které jsme se Zuzankou otestovaly. S výsledkem jsme obě nadmíru spokojené.

Nyní v našem e-shopu máte k dispozici celou ručně šitou volnočasovou kolekci s doplňky. Budeme rádi, pokud si u nás nějaký kousek zakoupíte do vašeho šatníku a budete se v něm cítit originálně a výjimečně. To je totiž naším cílem. Dělat práci hlavně srdcem!

Jak vypadají naše kousky oblečené, můžete sledovat na instagramu: decasteloeva

Děkujeme za návštěvu a přejeme příjemné nákupy.

Eva a Zuzanka

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení