Při nákupu nad 2.000 Kč DOPRAVA ZDARMA!

Vrácení a výměna zboží

Nesedí Vám velikost nebo nejste se svým nákupem spokojeni? Prostřednictvím formuláře níže nám můžete nenošené zboží vrátit zpět nebo provést výměnu. Zboží prosím zabalte a odešlete do 14 dnů ode dne doručení na adresu: DECASTELO PRODUCTION s.r.o., Pod Harfou 938/58, 190 00 Praha 9, s přiloženým formulářem. Pro výměnu zboží nebo vrácení peněz je vždy nutné přiložit do balíčku formulář o výměně/vrácení zboží. Bez formuláře nebude výměna//vrácení zboží vyřízena. Ujistěte se prosím, že jste zásilku řádně zabalili, aby zboží mohlo být bezpečně doručeno zpět k nám.

 

VÝMĚNA/VRÁCENÍ PLAVEK

Plavky lze vyměnit nebo vrátit pouze v původním obalu, nepoškozené, čisté a zkoušené na spodní prádlo. V případě, že budou plavky jakkoliv poškozené nebo znečištěné (skvrny od parfému, krému, apod.), reklamace NEBUDE UZNÁNA a plavky Vám budou vráceny na adresu odesílatele bez nároku na vrácení peněz.

 

V případě výměny zboží ze strany zákazníka účtujeme poplatek 100,- za poštovné. (výměna barvy, velikosti, apod.)

 

FORMULÁŘ VÝMĚNA/VRÁCENÍ ZBOŽÍ ke stažení ZDE.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení